vliv místa na těhotenství a malé děti

Jsem přesvědčen o tom, že vliv zón jde nejvíce prokázat na těhotenstvích a malých dětech. Proto svoji aktivitu směřuji právě sem. Prevence je to nejlepší, co můžeme udělat. Neřešit důsledky, ale předcházet jim.

Zóny obzvlášť negativně ovlivňují těhotné ženy a děti do čtyř let. Dítě je už při početí velmi citlivé a může se stát, že žena nemůže otěhotnět i přes to, že první těhotenství, které bylo na jiném místě, bylo bez problémů. Mám mnoho případů, kdy se manželé dlouhodobě snažili o potomka, ale nešlo to. Poté, co jsem jim doporučil jiné místo pro postel, se těhotenství najednou povedlo.

Pokud žena i muž jsou lékařsky v pořádku, a přesto se jim nedaří otěhotnět (ani umělým oplodněním), může být příčina i jinde. Malé děti velmi citlivě reagují na geopatogenní záření. Například utíkají ze svých postýlek, točí se v nich nebo padají a bývají často nemocné. Obzvláště při úplňku se toto působení výrazně zesiluje.

Před pár lety jsem byl u jedné paní doktorky ve Vsetíně a ta mi řekla svoji zkušenost. Přišla k ní jedna maminka se svými dětmi na vstupní prohlídku. Přistěhovali se do pronajatého bytu na sídlišti, protože v blízkosti stavěli dům a chtěli, aby děti nastoupily do školy v místě, kde chtějí trvale bydlet. Při vstupní prohlídce byli děti zdravé a do současnosti neměly žádné vážnější onemocnění. Po půl roce v novém bytě dětem začaly problémy s alergií a s horními cestami dýchacími. Mladší chlapec začal mít také problémy s močovými cestami. Asi za třičtvrtě roku se rodina stěhovala do svého dostavěného domu, kde se po dvou měsících upravil jejich zdravotní stav. Ztratila se i alergie. Při našem rozhovoru paní doktorka řekla, že tohle sídliště je postaveno na bažině a podobných problémů je tam mnoho.

Kdysi jsem také přišel do jednoho domu, ve kterém jsem měl špatný pocit a těžce se mi v něm modlilo. Obzvláště v dětském pokoji. Řekl jsem to paní, která tam byla se mnou a ta mi řekla, že její dcera (5let) tam nechce spávat a každou noc uteče k nim do postele a tvrdí, že ten pán, co je v pokoji ji vyhnal. Dceřin stav se zhoršoval hlavně proto, že ji rodiče nutili tam spát. Doporučil jsem jim, aby si nechali vysvětit dům, ale protože byli nevěřící a nevěděli na koho se obrátit, domluvil jsem jim i kněze, kterého jsem znal. Uskutečnili doma svěcení, když byla dcera ve školce. Bylo pro ně velké překvapení, když dcera spala celou noc a ráno řekla svojí mamince, že ten pán odešel.

Zkusme někdy více věřit svým dětem, nebo aspoň přemýšlejme nad tím, co nám říkají.

nabízím

průzkum domu, bytu a pozemku
posouzení oblasti pro plánovanou výstavbu rodinných domů, bytů
přednáškovou činnost
poradenství v této oblasti