reference

Tato stránka je věnována lidem, které jsem navštívil. Rád bych Vás požádal o osobní svědectví o mojí práci. Co Vám přinesla moje návštěva a doporučení, případně, jestli se Vám zlepšil zdravotní stav.
Pokud se rozhodnete napsat svůj názor, pošlete mi jej na moji adresu josef.ulehla@seznam.cz, zveřejním ho na těchto stránkách. Budu rád za vaši zkušenost.
Děkuji Vám.

Kamila Vykydalová Brno, 19.6.2024
Dobrý den pane Ulehlo
chci Vám ještě jednou moc poděkovat za návštěvu,přestěhovala jsem ložnici ještě ten den, kdy jste u nás byl a funguje to parádně,Ondřík spí celou noc,max 2x se vzbudí na jidlo a hned zase usne. Vůbec není unavený,nebudí se při otočení a tvrdě spí.  
Mockrát děkuju Kamila
H.N. Chvalčov, 5.4.2024

Chtěla bych Vám poděkovat.

V říjnu 2023 jste mi našel v domě  čisté místo, kde bych se mohla vyspat. Trvalo delší dobu, než se pokoj upravil, přestěhoval, vymaloval. Pak asi po měsíci  na novém místě,  jsem začala líp spát. Nyní už jsem na novém 4 měsíce, spím celou noc. Má to vliv i na moje migrény, které  mě trápí již 18 let. Mám sice injekční biologickou léčbu, ale i přes to jsem měla bolesti hlavy 10x do měsíce,  nyní  1-2x a mnohem menší  intenzita. Děkuji  Vám za  pomoc a přeji Vám pevné zdraví a ať se Vám daří v práci  i osobním životě.
p. Mourková Praha, 5.3.2024

Milý pane Ulehlo,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat, že jste si na nás udělal čas a za doporučení ohledně rozmístění nábytku a lůžek v našem domě. Vám by člověk měl platit zlatem.
Klukům jste se moc líbil, nejen jim. Manžel je též nadšený, i když tomu dřív moc nevěřil. Od Vámi doporučené změny děti a i já opět lépe spíme. Nejstarší syn je na tom každý den lépe a lépe (ještě jednou jsem mu předělala postel podle Vašeho doporučení), jak psychicky tak fyzicky, co již nespí na nejhorším bodě v domě. Obývák jsme celý předělali, je to o 100 procent lepší.

S pozdravem,

Mourkova  Praha

S.M. Napajedla, 5.10.2023

Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat a podělit se zpětnou vazbou na vámi určení zón. Bydleli jsme na domku, kde jste nám dva roky zpět určil zóny a partner spal v úplně nejhorším místě a skončil v nemocnici se zánětem slinivky. I přesto se nic neuskutečnilo pro změnu dispozice a nějakou výměnu pokojů atd…  Syn měl neustále zdravotní problémy, tak jsem se se synem přestěhovala jen já pryč. Opět jsem vás pozvala na nové bydlení a tam jste říkal samou chválu na uspořádání nábytku a příjemnou energii. Dnes je to 8 měsíců a syn je opravdu zdravější a zánět uší měl snad jen jednou za tu dobu (na domku pomalu 2x do měsíce). Já jsem se také zbavila migrén, které mě obtěžovaly, ale manžel zůstal na domku sám a nějak se tak plácá neustále v pracovním stresovém tempu a neustále spí v nevyhovujících zónách. Teď skončil opět v nemocnici. Bojím se o něj, ale nezvládla jsem mu pomoct a dostat ho z toho domu za námi ač jsem dělala vše možné. Ale ve výsledku jsem ráda, hlavně za syna, že jsem dokázala odejít alespoň já. Vaše návštěva byla velkým přínosem pro jeho zdraví, jen je škoda, že se s námi neodstěhoval i partner a že jsme Vás neznali když jsme dům kupovali.

Reference
L. Řehulová
Olomouc 24.9.2019
Dobrý den, pane Ulehlo,
 
píšu Vám maličko později než jsem původně chtěla, ale onemocněli jsme postupně celá rodina. Teď už je to v pořádku a co se týká Vašich rad, přestěhovali jsme manželskou postel i dětskou postýlku tak, jak jste nám doporučil.
Spí se nám mnohem líp a zdá se nám také že místnost je víc útulná, příjemná, dobře se tam cítíme. Já to vnímám asi nejvíc. Ráno mám více energie než před tím, dřív jsem nemohla ani vylézt z postele.
Manželovi se spí také lépe a dcerka se snaží lézt do postýlky sama, což se před tím nestávalo, naopak z ní utíkala..Takže na tom určitě  něco bude a chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat.
mějte se hezky
Lucie Řehulová

Pavel B., Zlín Louky, 15.7.2018

Dobrý den pane Ulehlo, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši nedávnou návštěvu u nás ve Zlíně. Provedli jsme změny dle Vašeho doporučení a za mě potvrzuji výrazné zlepšení spánku. Mockrát děkujeme! Buďte zdráv, mějte se skvěle a užívejte života.

 

Hubáčkovi, Kroměříž, 15.12.2017

Milý pane Ulehlo, děkujeme Vám za doporučení ohledně rozmístění nábytku a lůžek v našem domě. Od Vámi doporučené změny děti lépe spí a méně marodí. Od Vaší návštěvy se nám narodily další dvě děti a teď čekáme šesté miminko:-). Srdečně zdraví Hubáčkovi z Kroměříže

 

Světlana, Olomouc, 7.6.2017

Dobrý den pane Ulehlo, snad si na mě ještě vzpomenete. Byl jste u nás v pátek a setkal jste se i s mou mamkou. Nicméně bych Vám chtěla poděkovat, protože dle Vašeho doporučení jsem si lehla na druhou stranu postele, tam, kde se mi přes hlavu nekříží zóny. Z pátku na sobotu jsem tak spala první noc. A od soboty mi zmizely migrény, zablokování krku a je mi velice dobře. Nevím, jestli hned za první noc se to běžně stává, že problémy odezní, ale dnes je středa a mě je dobře a funguji po půl roce bolestí bez ibalginu. Problémy mi začaly po 6ti měsících co jsem na daném místě začala spát. A tak Vám moc děkuji.

 

 

M. P., Skyšice, návštěva listopad 2015

Zdravím Vás po nějaké době, pane Ulehlo.

Chtěla jsem ještě jednou poděkovat za Vaši návštěvu.

Víme, kde máme ta "správná místa" na nejen dobrý spánek, a to jsme chtěli už dlouho. Přestěhovali jsme postel, stačilo o ten kousek a už to vědomí, že víme "kde spíme", je příjemné a vím, že z dlouhodobějšího pohledu se nám leccos v našem zdravotním stavu má šanci upravit.

Byla jsem ráda za ten Váš vhled na věci, které nás ovlivňují...  I přiblížení věcí duchovních. Musím říct, že po Vaší návštěvě jsem cítila dobité baterky, asi kombinací všeho toho, ale i z Vaší osobnosti vyzařuje to, čeho jsem si asi kousek "uloupla" pro sebe,  v dobrém slova smyslu. Zamyšlení se nad tím, co mám dělat, abych takhle dokázala "rozdávat energii".

Zdravím Vás a děkuji.

 

Roman Krása, Praha, návštěva říjen 2015

Velmi moc Vám děkuji za Vaše „měření“ v mém domečku na zahrádce. Vaše návštěva mi velmi pomohla. Přemístil jsem postel dle vašeho pokynu a od té doby se mi spí báječně a mé přítelkyni taktéž. Je to velká radost. Děkuji a jsem s pozdravem.

 

Hunkovi, Zlín, návštěva proběhla říjen 2015

K "přestěhování došlo". Manželka asi měsíc spí s Davídkem v pokojíku, aby si zvyknul na pokojík a spaní v něm. Davídek během noci se sice vrtí, ale už se netočí, jak tomu bylo ve společné posteli v ložnici a spí většinou s 1 hladnou přestávkou do rána (čaj, mléko), někdy i bez ... což je zlepšení.

Chvíli jsem spal na polovině manželky (prochází zóna) naší manželské postele a rána jsem měl unavená. Nyní, když manželka spí u Davídka, spím na své půlce, jako dříve a spí se mi relativně dobře.

Vaše návštěva byla určitě přínosem, jen je škoda, že jsme Vás nepozvali daleko dříve.

 

Ajglová, Zlín, návštěva proběhla konec února 2015

Ano, určitě byla návštěva přínosem, přestěhovali jsme se do vedlejšího pokoje, a ty děsivé sny už vůbec nemám. Moc děkujeme.

 

Sms, p. H. Velká nad Veličkou, 21.7.2015

Zdravím, manželovi se lepší spí, jak jsme přestěhovali postel pod okno. Zatím děkujeme.

 

V. Jarošová, Břeclav, 27.7.2015

Návštěva pana Úlehly proběhla v naší rodině zhruba před 7 lety. Ani jsem si v té době úplně neuvědomila, jak moc nám bude tato návštěva ku prospěchu, ale už v ten den jsem ocenila jeho rady při rozmístění postelí a pokojů (ložnice a dětského pokoje) a při určení geopatogenních zón v celém bytě. Do tohoto bytu jsme se přestěhovali před 10 lety a po zhruba 3 letech se u manžela začaly projevovat různé zdravotní problémy, nejvíce se jednalo o revmatické problémy, podle vyjádření lékaře měl velký náběh na autoimunitní onemocnění, tehdy jsme se hodně báli, že toto onemocnění propukne úplně. V jednu dobu bral manžel množství prášků jako by mu bylo snad 75let a ne něco málo přes 30.  Pan Úlehla zjistil, že v místě, kde spával manžel, se zóny křížily. Hned po jeho návštěvě jsme postele a pokoje přestěhovaly. Ani jsme si nemuseli na nové sestavení moc zvykat, šlo to tak nějak vše samo.

Během následujících 7 let se manželův stav začal průběžně zlepšovat. Nebylo to zlepšení o 100% hned na druhý den, ale výsledky krve a další vyšetření byly průběžně pořád lepší a postupně mohl vysazovat množství léků. Nyní je manžel téměř bez léků (bere jen něco opravdu velmi málo), v bytě se cítíme velmi příjemně, a světe div se, v postýlce nám spokojeně spinká třetí děťátko (v době, kdy u nás byl pan Úlehla jsem čekala druhé dítě a o třetím nechtěl manžel ze zdrav. důvodů ani slyšet) ....návštěvu pana Úlehly považuju za dar, a jsem vděčná za to, že jsem dostala možnost tento dar přijmout.

 

Kuříkovi, Písek

   Moje kamarádka mě upozornila při onemocnění mé dcery, jestli nespí na zóně. Zároveň mi doporučila p. Úlehlu, abych se na něj obrátila s prosbou o návštěvu v našem domě. Bydlíme velmi daleko od jeho bydliště, ale přesto p. Úlehla neváhal a brzy přijel. Zjistil, že moje dcera skutečně spí na velmi špatném místě - křížení zón.

   Po jeho návštěvě jsme postel ihned přestěhovali. Dceři po přestěhování a doporučeném vysvěcení domu přestaly její časté zlé sny. Též věříme, že její uzdravení je trvalé. Moc panu Úlehlovi děkujeme a přejeme hodně Božího požehnání v jeho další práci!

 

Asi přes 15 lety jsme se u nás v Uherském Brodě zúčastnili přednášky pana Josefa Ulehly, vyslechli jsme si teorie o geopatogenních zónách, následně pár praktických příkladů ze života o tom, co mohou GPZ způsobit, a řekli jsme si, že na tom možná něco je a za zkoušku nic nedáme.

 

Alžběta Látalová, Uherský Brod

Pana Ulehlu jsme si pozvali na měření zón. Bratr s manželkou měli zdravotní potíže, ráno vstávali unavenější, než večer uléhali, syn se jim postýlce budil 20x za noc. Stačilo posunout postele a postýlku do opačných rohů místnosti a zlepšení přišlo velmi záhy.

Posléze upravil polohu postelí mým rodičům, a to nejen doma, ale i na chalupě a stejně tak i polohu pracovního stolu v maminčině práci. Skutečně se jim po zdravotní stránce ulevilo.

Sama bydlím na několikátém místě. Vždy jsem se již před nastěhováním poradila s panem Ulehlou o vhodnosti bytu a jeho uspořádání. A dokonce jsme si teď s manželem koupili pozemek a postavili dům. Ještě před koupí parcely nám ji pan Ulehla proměřil, doporučil umístění domu, abychom se vyhnuli špatným zónám, a navrhl interiérové uspořádání a polohy lůžek, aby se nám dobře bydlelo.

Za těch 15 let, kdy jej známe a setkáváme se s ním, se nám stal rodinným přítelem a rádcem, nejen v otázkách bydlení, ale i práce, osobním i duchovním životě. Je to skvělý člověk, poradí, promluví, navrhne řešení, ale rozhodně nikomu nic nevnucuje. Svou práci dělá poctivě, rád a s láskou, a chápe ji jako poslání od Boha. Nám pomohl a pomáhá nadále, díku mu za to a ať mu Pán Bůh i nadále žehná.

Všem, kdo váhají, radíme: " Neváhejte a pozvěte si ho na návštěvu!". Můžeme jej jen doporučit!

 

Rodina zo Slovenska Žarnovica, Ľavé Vrchy

S problematikou uzdravovania sa spolu s manželkou stretávame už niekoľko rokov, je nám jasné, že tak ako platia zákony v materiálnom svete, rovnako platia i v nehmotnom. Jednoducho povedané - v duchovnej rovine. Ich poznanie je zložité no ich nerešpektovanie môže byť tragické. Dávno sme vedeli čo musí splňať osoba, ktorá sa venuje uzdravovaniu no týmto kritériam vyhovel až pán Jozef Ulehla.

Už prvé kontakty boli sľubné. Naše stretnutie na sviatok nanebovstúpenie Pána prekonali všetky očakávania. S pánom Ulehlom sme prežili nezabudnuteľných jeden a pol dňa plný zaujmavostí. Spolu sme prešli 4 usadlosti a venoval pozornosť každej maličkosti, otvorene hovoril o všetkom.

Nepokojný spánok 90-ročnéj babičky s dcérou i vnučkou, o poruchách počítača, uhynutých teliatkach, nerodiacich ovocných stromoch, nevhodne umiestnených posteliach na spanie pre mladomanželov i vhodne postavenom dome s pozitívnou energiou. Po odchode pána Ulehlu sa vrátil pokojný spánok babičke, dcére. A vnučke sa dobre pracuje na počítači. Rešpektovaním odporúčaní, ktoré nám dal dejú sa každodenné malé zázraky v rodinách.

Srdečná vďaka pán Ulehla za čas ktorý ste s nami prežili.

 

Sedláčkovi, Louny

V době, kdy vážně onemocněl můj manžel, jsem měla možnost si vyslechnout přednášku o geopatogenních zónách a ihned jsem poprosila pana Ulehlu, aby nám v bytě zjistil zóny.

Manžel spal na nejhorším místě, přes břicho měl kříž dvou typů zón. Mimochodem na stejném místě, ale o patro níž spávala jeho matka, která umřela na rakovinu ledvin. Ještě ten večer už spal manžel na jiném místě, které bylo určeno panem Ulehlou vhodné ke spaní. Pak manžel podstoupil chemoterapii a radioterapii, vše vydržel bez výrazných nežádoucích účinků u této léčby.

Nyní je již pět let po terapii a každoroční testy, které podstupuje, zda se nemoc znovu neobjevuje, jsou díky Bohu negativní. Pomoc pana Ulehly přišla v pravý čas.

Celá rodina měla změněna místa, která jsou vhodná ke spánku. Naštěstí se v našem domě dobrá místa bez zón našla, ale moc jich nebylo. Děkujeme za úžasnou pomoc.

 

Hana Arnoštová, Zlín – Klečůvka

Pana Ulehlu znám už deset let. Vyhledala jsem ho v době, kdy jsme se přestěhovali do nově rekonstruovaného a zařízeného domu. Můj muž zde začal trpět bolestmi hlavy, migrénami, zažívacími potížemi. Po důkladném prohlédnutí všech místností domu pan Ulehla jednoznačně označil část procházející úhlopříčně manželovou částí postele za místo nevhodné ke spánku (vzhledem k podzemnímu prameni). Celou ložnici jsme přebudovali, přestavěli (museli koupit novou, užší postel a tedy všechen nábytek). Stálo to však za to. Manželovy obtíže ustávaly, až vymizely úplně.

Před šesti lety jsme přistavěli k domu bydlení také pro mou maminku. Je starší, a obtíží, které přičítáme věku, je samozřejmě víc. Jen na tu bolest nohou si stále stěžovala a medikamenty nezabíraly. Konečně jsme se asi před rokem "rozhoupali" a pana Ulehlu znovu pozvali.

První otázka, směřující na mou maminku po "obhlídce" místnosti byla: "A nebolí Vás nohy?" Moje maminka mi dlouho nevěřila, že jsem tento její problém nevyzradila předem. Stačilo by posunout postel o půl metru a nepatrně přeorganizovat nábytek. Moje máma, stará škola, však nebyla přesvědčená, že to pomůže a asi až po měsíci, kdy ji bolesti i probouzely, se v noci odhodlala k tomu, že postel přesunula dle rady pana Ulehly. Spí tak stále a věřte nebo ne, ta velká bolest nohou už není…

Využili jsme služeb pana Ulehly ještě mnohokrát. U mé těhotné dcery, babičky, šéfa i známých. Všichni byli s jeho službou, přístupem i vzácnými radami spokojeni.

Děkuji mu tímto za vše.

 

Jana Hodoušová, Kroměříž

Josefa Ulehlu jsem poznala na jedné z jeho prvních přednášek o působení geopatogenních zón. Spousta mých známých využila jeho služeb a byli nadšení s jejím výsledkem – při stavbě domu se vyhnuli špatným místům a u těch, kteří již bydleli a přemístili podle doporučení postele, ustoupily zdravotní problémy.

Tehdy jsem byla přesvědčena, že já tuto pomoc nepotřebuji. Pochopila jsem až v loňském roce, jak moc jsem se mýlila. Mohla jsem předejít synovým nočním děsům a nespaní (jedna zóna vedla přes postel místem, kde měl hlavu) a problémům se soustředění při učení (druhá zóna vedla přesně tam, kde seděl u psacího stolu). Syn je už dospělý a problémy, se kterými se musel potýkat již nevrátím zpět – škoda.

Mně osobně Josef Ulehla změnil život. Po druhé jsem se s ním setkala v roce 2009 při výběru pozemku. Poskytl nám přesné informace o tom, zda je vyhlédnutý pozemek vhodný ke stavbě domu, vyznačil místa podzemních pramenů a naše rozhodnutí o koupi pozemku bylo podmíněno sdělením stavebního úřadu, že můžeme dům postavit mimo tato místa – jinak bychom od jeho koupi ustoupili.

Setkání s Josefem Ulehlou má ale ještě další rozměr – duchovní. V té době jsem se po psychické stránce necítila dobře a uvažovala jsem o vyhledání psychologa. V průběhu krátkého rozhovoru na pozemku mi Josef Ulehla otevřel oči, přesně vystihl a pojmenoval pocity, se kterými jsem se vnitřně potýkala. Neřekl mi, jak se mám rozhodnout, ale ukázal mi cestu, ostatní nechal na mně. Tuším, že se pak i doma za mě modlil a já se začala pomalu uzdravovat a nacházet svoji sílu. Je to ten nejlepší lékař, rádce a psycholog, jakého jsem poznala.

Každé setkání s Josefem Ulehlou je pro mě jedním z nejkrásnějších okamžiků.

 

M. Novotná, Brno

Byl jste u mě před časem v Brně přeměřovat privátek s radou přestěhování postele, protože tam, kde byla, se zrovna křížily prameny...tak jen abyste věděl, jak to dopadlo...když se ráno probudím, případně mě probudí budík, tak jsem vyspaná a nejsem unavená, přítele přestalo bolet koleno (ale sám to pochopitelně nepřiznal, vím to od jeho maminky).  No a mé poslední lékařské vyšetření štítné žlázy je v podstatě perfektní. Vše mám v normě. Jelikož se ale jedná o autoimunitní onemocnění, tak nemám vyhráno, výkyvy prý budou na denním pořádku dle pana doktora, důležité ale je, že mi to zatím neovlivňuje správnou funkci...

Medailonky, které jste mi dal... Můžu říct, že už jsem je několikrát tiskla pevně v prstech a modlila se usilovně, a tu změnu u těch dětí jsem opravdu nečekala...začala jsem více vnímat, kdo vlastně přede mnou sedí a často jsem vnitřně slyšela "uteč", což pochopitelně nemůžu, ale síla modlitby je obrovská...svěcená voda je užívána pravidelně...

takže obrovské poděkování a Pán Bůh zaplať....

 

Manželé, M. Zašová

Jsme manželé 5 let a máme čtyřletého chlapce. Jsme věřící a vděční Pánu, že se o nás tak stará a záleží mu na všem. Tedy i na tom, abysme měli dobrý a osvěžující spánek. Poznali jsme pana Ulehlu a po jeho doporučení jsme přestěhovali ložnici. Už v prvních dnech nastala změna u syna, který měl v noci neutěšitelné stavy pláče a usínal dlouho a jen při světle. Na novém místě usíná bez problémů. Můj manžel byl celou zimu nachlazený, míval krizové stavy na nočních směnách v práci. I u něho se situace změnila k dobrému. Já jsem měla celé dny bolesti zad a ty už se také nevyskytují. Děkujeme.

 

A.B.

Chtěla jsem poděkovat za pomoc na cestě za vytouženým potomkem - 20. ledna jsme se Ondry dočkali. Cca před 2, 3 lety jste nám v bytě pomohl najít vhodné místo ke spaní. U nás se ohledně miminka sice asi čekalo na to, až se s partnerem vezmeme (po svatbě jsem otěhotněla do pár dnů), ale rozhodně nelituju, že jsme přestěhovali ležení. Spí se nám všem dobře - i miminku. Vážím si Vaší práce a díky za ni.

 

 

I. S., Kamenice u Prahy

Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat. Nevím, zda si ještě vzpomenete, v květnu jste navštívil náš dům v Kamenici u Prahy, bydlíme kousek od paní Slukové, která nám dala na Vás kontakt. Náš (dnes už 3 letý) syn Ondra se uzdravil ze závažné poruchy krvetvorby. Vaše návštěva nám vlila do žil velkou víru a naději na uzdravení. Koncem září byl Ondřejík na kontrolním odběru kostní dřeně (po 120 denní léčbě) a tento čtvrtek jsme se dozvěděli, že nemusí na transplantaci, je zdráv, kostní dřeň funguje tak jak má.    

Chtěla jsem Vám včera volat osobně, protože dávám přednost přímému kontaktu, ale ještě je to pro mne natolik vše čerstvé a "silné", že bych jen plakala a plakala. Přijměte prosím i touto cestou ještě jedenkrát náš VELKÝ DÍK.

 

Y. K., Lipník nad Bečvou

Dobrý den pane Ulehla, slíbila jsem, že napíši, tak slib tedy plním. Přestěhovali jsme postel a vstávám bez bolesti hlavy, spala bych pořád, ale to je asi jiný problém. Děkuji Vám moc a přeji hodně síly a Boží ochrany.

 

Kašíková, Zlín

S prací p. Ulehly jsem se setkala před jedenácti lety, když jsme se přestěhovali do nového domu. V místě, kde jsme měli postele jsem nemohla spát ráno jsem byla úplně rozlámaná bolela mě hlava páteř kompletně celá jako zablokovaná něco podobného jsem nikdy nezažila. A přitom stačilo jenom otočit postele. Díky moc za jeho pomoc. Můžu jenom doporučit.

 

Vladimír Krajča

Pana Ulehlu známe již dlouhou dobu a vždy nám pomohl vyřešit problémy zejména s umístěním postelí a místa vhodného např. pracovní stůl a místa kde není vhodné dlouho setrvávat. Tj. zóny negativního vlivu. Tímto vyřešil zdravotní potíže mé manželky, které se špatně spalo a trpěla bolestmi hlavy. Jak v našem prvním společném, bytě tak v pronajatém domě, kde jsme „šikovně“ umístili spaní do negativních zón. Stejně tak nám pomohl s určením vhodného místa pro stavbu domu. Spolupráce s panem Ulehlou byla vždy příjemná a pomohl nám předejít zdravotním potížím.

nabízím

průzkum domu, bytu a pozemku
posouzení oblasti pro plánovanou výstavbu rodinných domů, bytů
přednáškovou činnost
poradenství v této oblasti